Usun, et sa oled see mida sa mõtled ja sa saad seda mida sa mõtled. Usun unistustesse ja tean, et need täituvad. Me ise loome endale maailma kus elame ja sellise nagu me ise tahame. Unistasin kunagi, et personaalne treener on amet, mida väga tahaksin teha. Nüüd saan teha oma unistuste tööd. Mulle meeldib põhjalikkus ja seda saan rakendada treenides supertoredaid inimesi. Iga päev õpin midagi uut! Treeneritöö arendab mind pidevalt.

Püüan elada oma elu nii, et sellest päevagi ei kahetseks! Tunnen rõõmu igast päevast ja toredatest inimestest! Kui midagi teen siis püüan teha hästi ja pühendumusega. Olen väga õnnelik, sest minu töö ja hobi on üheskoos. Õnn ja harmoonia on mulle väga tähtsad nii pereelus kui ka töös. Usun, et seda mida sa külvad, seda ka lõikad, näiteks NAERATUST JA ARMASTUST!

Personaaltreeneriks õppisin Austrias. Oman rahvusvahelist personaaltreeneri kutsetunnistust ja EOK personaaltreeneri 5. kutsetaset. Personaal- ja eratreenerina töötan alates 2007.a.
Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli Kehakultuuriteaduskonna. Bakalaureuse töö teemaks oli „Personaaltreeningu rakendusest eritüübiliste treeningute korralduses“.
Töötasin välja oma personaaltreeningu süsteemi ning juurutasin selle ühes Venemaa spordiklubis. Olen konsulteerinud Venemaa koondise sportlasi.
Olen toitumisnõustaja alates 2012.a.
Aeroobika, rühmvõimlemise ja tantsu treenerina tegutsen alates 1996.a.
Olen täiendanud ennast Soomes, Austrias ja Venemaal.
Mul on Fitness Academy of Finland (FAF) aeroobikatreeneri ja jõusaalitreeneri rahvusvaheline litsents ning EOK III taseme kutsetunnistus.
Olen õppinud ka joogat, pilatest, vesiaeroobikat, qi qong´i ja spordipsühholoogiat.
Oman kahekümne aastast kogemust laste treenimisel. Olen üks väheseid eratreenereid Eestis, kes pakub personaalseid treeninguid lisaks täiskasvanutele ka lastele.
Olen spordiklubi Hotsport asutaja ja peatreener. Oleme võinud Hotspordi valikrühmadega paljusid vabariiklike rühmvõimlemisvõistlusi.
Olen juhendanud aeroobika ja personaalseid treeninguid Tallinas klubides Arigato, City Spa ja Status Club.

Taimi Ainjärv CV